Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Żuchwa Przeżujmy to jeszcze raz.

  Chorzowskie Centrum Kultury - Starochorzowski Dom Kultury
  Chorzów, ul. Siemianowicka/59, +48 32 247 39 51

  18:00 Środa, 14 czerwca

  • 15zł

  HITY KABARETOWE OSTATNIEGO POŁWIECZA W NOWEJ ODSŁONIE!!!

  Marian Makula to znany śląski satyryk, kabareciarz, aktor, autor tekstow, felietonow i książek. Napisał libretta do musicali „Pomsta”, „Zolyty”, „Pozłacany warkocz”, „Fałst”, a także do pierwszej śląskiej operetki „Głos się zrywo”, oraz scenariusze do licznych widowisk muzyczno – tanecznych, jak np. „Elwer szoł”, „Arie spod familoka” czy „Moja nasza klasa”.
  Kabaret Żuchwa to nowa inicjatywa artysty – tym razem na scenie, pod hasłem „Przeżujmy to jeszcze raz” zaprezentowane zostaną hity kabaretowe ostatniego połwiecza w zupełnie nowej odsłonie. Wraz z Marianem Makulą wystąpi plejada ulubionych artystow kabaretowych i estradowych naszego regionu: Inga Papkala, Andrzej Potępa, Krzysztof Wierzchowski, Eugeniusz Stoll oraz muzycy Jolanta Golik lub Mariusz Garbacz.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]