Wybierz region

Wybierz miasto

  J. D. Overdrive, 30,000 Monkies, Whiskey Bar - Red & Black

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  18:30 - 22:00 Wtorek, 31 października

  • 20zł

  Jeśli już koniecznie musicie wyjść z domu w tegoroczne Halloween, upewnijcie się, że traficie do chorzowskiego Red & Black. W tym dniu celebrujemy premierę czwartego krążka studyjnego J. D. Overdrive, a na supporcie usłyszycie prawdziwie międzynarodowy zestaw – belgijskich szaleńcow z 30,000 Monkies oraz Whiskey Bar prosto z Białorusi.

  Zagrają:
  J. D. OVERDRIVE (Katowice) – w tym roku obchodzę swoje 10-lecie i jak każdy przytomny zespoł, nie zrobili wokoł tego faktu niepotrzebnego cyrku, tylko wzięli się do roboty i nagrali czwartą już studyjną płytę. „Wendigo” trafi do sklepow 20 października i według samych zainteresowanych, jest to jeden z najbardziej zrożnicowanych materiałow, jakie popełnili. Szczypta Clutch, szczypta Down, szczypta Orange Goblin. Southern metal podlany litrami rock'n'rolla.

  30,000 MONKIES (Belgia) – nie grają muzyki dla normalnych ludzi, ale też sami na normalnych ludzi nie wyglądają. Prawdopodobnie mają w dupie, czy bierzesz ich mieszankę noise/sludge/experimental na poważnie, czy też nie. Poza tym kto powiedział, że doom i radosne kolory nie mogą iść w parze? Wedle recenzentow brzmią jak Melvins na złym tripie po kwasie. I nie jest to dalekie od prawdy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST