Wybierz region

Wybierz miasto

  J&L 2018 Before: Marc Perrenoud Trio

  Sztygarka
  Chorzów, ul. Ks. Skargi P./34 a/d, +48 32 249 59 92

  18:00 - 20:00 Niedziela, 18 marca

  • Brak informacji o cenie

  Już 18 marca 2018 r., o godz. 18.00 w chorzowskim kompleksie „Sztygarka” wystąpi Marc Perrenoud Trio. A to wszystko w ramach tegorocznej zapowiedzi Jazz&Literatura – BEFORE!
  Okrzyknięty jako „niezwykły” przez francuski „Jazzman” i „zawsze wybitny” przez „All About Jazz”, Marc Perrenoud jest jednym z najbardziej uznanych szwajcarskich muzykow jazzowych swojej generacji. Marc Perrenoud (rocznik 1981), oprocz projektu duetowego oraz albumu solowego, nagrał dotychczas ze swoim trio cztery płyty – wszystkie zyskiwały entuzjastyczne recenzje jazzowej prasy na świecie, były określane jako „rewelacja” przez muzyczny magazyn „BBC London” czy „Jazzmagazine Paris”, zyskując miano „Best jazz selling” w Szwajcarii, czy wyrożniane przez prestiżowy amerykański magazyn „Downbeat”.
  Skład zespołu:
  Marc Perrenoud (fortepian)
  Marco Muller (kontrabas)
  Cyril Regamey (perkusja)
  Zapraszamy! Informacje o biletach wkrotce!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ