Wybierz region

Wybierz miasto

  I Festiwal Ludzi Szczęsliwych "Proskenion"

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  09:00 Czwartek, 7 grudnia

  • Wstęp wolny

  I Festiwal Ludzi Szczęśliwych „Proskenion” to wydarzenie, ktorego celem jest promowanie wśrod seniorow aktywnej postawy wobec życia kulturalnego oraz zachęcanie do realizowania własnych pomysłow artystycznych. Pomysł na realizację jest prosty: sprawić, by najstarsi mieszkańcy Chorzowa nie tylko oglądali spektakle teatralne, ale sami zaangażowali się w ich realizację. Jako aktorzy, scenarzyści czy reżyserzy.
  Podczas „Proskenionu” grupy seniorow staną przed możliwością zaprezentowania własnych spektakli. Przedstawienia mogą być w pełni autorskie lub stanowić interpretację już istniejących sztuk.

  Festiwal rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia, o godz. 09:00 w sali teatralnej Ośrodka Integracji Społecznej przy ul. Pudlerskiej 22 w Chorzowie. Do godziny 14:00 odbywać się będą przesłuchania. Od 14:00 do 15:00 zaplanowano przerwę obiadową. Z kolei o 16:00 w Chorzowskim Centrum Kultury rozpocznie się Gala Akademii Seniora, czyli podsumowanie semestru Artystycznej Akademii Seniora. W ramach Gali organizowane są: wystawa i spotkanie pt. „Popołudnie z poezją”, występ kabaretu Moherowe Berety oraz wręczenie nagrod finalistom przesłuchań Festiwalu „Proskenion”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ