Wybierz region

Wybierz miasto

  Hypnos / Formis / No Salvation / Infected Mind

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  18:00 Sobota, 5 maja

  • 20zł

  Hypnos:
  Lider sceny death metalowej naszych południowych sąsiadow, grali ze wszystkimi wielkimi tego świata, sami tworząc legende jako że część z nich grała w Krabathor w czasach gdy death metal był w powijakach.


  Formis:
  FORMIS to grupa założona przez Marka Woźniaka i Hubert Nowaka - byłych gitarzystow zespołu Iscariota, z ktorym rozstali się po wieloletniej wspołpracy na początku 2010 roku. Duet założycieli Formis zaczął od skompletowania składu a następnie realizacji rozpoczętych wcześniej nagrań czego owocem jest album 'Perfect Excuse'. W styczniu 2011 roku FORMIS gra swoj pierwszy koncert w klubie Rude Boy wraz z Horroscope, Eternal Deformity, i Firezone. Z tym dniem zespoł rozpoczyna intensywne koncertowanie na terenie całego kraju reprezentując styl death/thrash metalowy z licznymi elementami progresywnymi. Od momentu wydania "Perfect Excuse" album ten zbiera bardzo dobre recenzje w prasie podziemnej i nie tylko m.in w najnowszych numerach R'lyeh, Necroscope, Tribal Convictions, Apocalyptic Rites, 7Gates, Deathicisim itd. Utwory z debiutanckiego krążka pojawiają się rownież na składankach Silesian Butchers Compilation Vol.2 oraz Tribal Convictionszine Assault vol. 2

  W swojej krotkiej historii zespoł FORMIS zagrał wiele koncertow zarowno jako headliner, zapełniając sale klubow po brzegi, oraz jako support między innymi takich zespołow jak: KAT & Roman Kostrzewski, Furia, Bloodthirst, Stillborn, Frontside czy Horrorscope.


  No Salvation:
  Zespoł No Salvation powstał w okolicach 2006 roku. Początkowo bez nazwy i w nieco innym od obecnego składzie zaczęły powstawać pierwsze utwory. Prawdziwy przełom przychodzi jednak dopiero trzy lata poźniej. Pod koniec 2009 roku do zespołu dołącza wokalista Mateusz (ex-Dysphoria) i po kilku miesiącach No Salvation gra pierwsze koncerty.
  Obecnie zespoł promuje swoje pierwsze demo "Among The Mistakes Of God", na ktorym znalazło się sześć death metalowych hymnow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]