Wybierz region

Wybierz miasto

  HOPE SPACE JAM TOUR 2016 plus SARANG oraz DAIMA - Red & Black Chorzów

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  19:00 Sobota, 27 lutego

  • 15zł

  Hope:
  Polski zespoł grający rapcore oraz Nu metal. Zespoł został założony w 2006 roku przez Adiego, Zimę, GJP (były członek) oraz Rojka. Następnie do zespołu dołączyli: Gnievo, Kroto, Hajcek (były członek) oraz Muerte. Nazwę zespołu zaproponował Adi – jak podają członkowie, nie znał on języka angielskiego oprocz słow: love, beer, hope – wybrano ostatnią ze względu na pozytywny przekaz. Od samego początku swojego istnienia zespoł grał Nu metal, inspirując się zespołami: Korn, Limp Bizkit. W 2012 wystąpili na dużej scenie XVIII Przystanku Woodstock, a w 2013 na małej scenie XIX Przystanku Woodstock. W styczniu i lutym 2014 zarejestrowali tracki na nową płytę w podwarszawskim Izabelinie pod okiem Andrzeja Puczyńskiego, miksem zajął się Sebastian Włodarczyk z Alvernia Studios, natomiast mastering został wykonany przez Stephena Marcussena w Hollywood. Album „da best of” został wydany 22 listopada 2014 nakładem Fonografiki.
  W 2014 u boku Liroya wystąpili na Polsat Sopot Festival, gdzie raper wykonał swoje największe hity lat 90' w ich aranżacji.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]