Wybierz region

Wybierz miasto

  High Blood Pressure + Rust Belt + support

  Pub Korba
  Chorzów, ul. Złota/1, +48 60 071 64 63

  19:30 Sobota, 30 stycznia

  • 9zł

  Znakomite metalowe zakończenie stycznia w Katowicach.

  Na scenie zaprezentują się:
  High Blood Pressure - polska grupa muzyczna mająca swe korzenie w stylistyce metalowej. Przez ponad dekadę istnienia aktywna wydawniczo oraz koncertowo. Rozpoczęła swą działalność w nurcie muzyki progresywnej, przechodząc z czasem przez stylistykę death/doom do obecnych kompozycji wchodzących na grunt łączący ciężkie metalowe brzmienie z hard rockową energią na scenie. Dotychczasową działalność zespołu zwieńczyła trasa koncertowa, także poza granicę kraju, z okazji dziesięciolecia istnienia oraz wydawnictwo DVD zatytułowane „10 Years of Blood’n’Roll”.

  Rust Belt - młoda oświęcimska kapela metalowa, w ktorej muzyce można usłyszeć wpływy thrashu i stoneru. W obecnym sześcioosobowym składzie zespoł ma za sobą wiele koncertow.
  + supports

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ