Wybierz region

Wybierz miasto

  Front Porch Blues czyli Lauba Pełno Bluesa

  Sztygarka
  Chorzów, ul. Ks. Skargi P./34 a/d, +48 32 249 59 92

  21:00 Sobota, 8 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Zdrowa Woda

  Zespoł powstał w 1988 r. i już w tym samym roku wystąpił w katowickim Spodku jako laureat festiwalu "Rawa Blues". W 1989 r. wystąpił na Ogolnopolskim Przeglądzie Piosenki, gdzie został zakwalifikowany do "Złotej Dziesiątki" polskich zespołow młodzieżowych oraz wziął udział w koncercie finałowym Festiwalu Opole '89.
  Muzyka zespołu łączy w sobie elementy czystego bluesa z ostrymi rockowymi riffami. Połączenie granego żywiołowo rocka i bluesa, a także komunikatywnych i ironicznych tekstow (po polsku) - sprawia, że zespoł jest entuzjastycznie odbierany zarowno przez młodych fanow (nastolatkow), 20- i 30- latkow, jak i dojrzałych koneserow muzyki (nawet 40- i 50- latkow).  Easy Rider

  Easy Rider – zespoł blues-rockowy założony w kwietniu 1980 roku we Wrocławiu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ