Wybierz region

Wybierz miasto

  FISH - Koncert w ramach Vinyl Fest

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  19:00 Poniedziałek, 7 maja

  • 90zł

  Fish:
  Szkocki artysta rockowy, wokalista, kompozytor, autor tekstow i aktor. Najbardziej znany z występow z neoprogresywną grupą rockową Marillion. Miał znaczący udział w jej sukcesach jako autor tekstow oraz wspołkompozytor muzyki. W 1988 Fish opuścił grupę i rozpoczął karierę solową. Zwykle nagrywa neoprogresywne w stylu, tematyczne albumy. Wspołpracował także z takimi muzykami jak Tony Banks, Peter Hammill i Ayreon.
  Jako artysta solowy Fish porusza się w stylistyce wspołczesnego popu, tradycyjnej muzyki folk oraz oczywiście rocka, a przez słuchaczy Radia Planet Rock uznany został za jeden z najlepszych głosow w muzyce rockowej. Jako Fish nagrał 10 albumow solowych, a dyskografię artysty zamyka krążek “A Feast Of Consequences”, ktory ukazał się w 2013 roku i uznany został za jedną z najbardziej porywających płyt w karierze Szkota. W 2018 roku premierę ma mieć najnowszy studyjny album Fisha, "Weltschmerz", o ktorym artysta już wcześniej wypowiadał się, że musi on być „wyjątkowy na każdym poziomie".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST