Wybierz region

Wybierz miasto

  Festiwal muzyki dawnej - dzień 3

  Kościół p.w. Marii Magdaleny
  Chorzów, ul. Bożogrobców/31, +48 32 241 33 43

  19:00 Sobota, 20 czerwca

  • Wstęp wolny

  Fast foody odchodzą w zapomnienie! W dzisiejszych czasach poszukujemy najlepszych produktow, celebrujemy ucztowanie godne kuchni slow, na nowo odkrywamy dawne smaki w przystawkach, daniach głownych i deserach.


  Dlaczego nie miałoby być tak rownież w muzyce? Na tym polu już od dłuższego czasu cenimy jakość i tradycję. Sprobujmy zatem takich oto smakow: w koncertowym menu znajdziemy słodką wersję kuchni austriackiej, pożywną kuchnię niemiecką, wytworną francuską i aromatyczną włoską. Serwujemy marcepanowego Mozarta, wytrawnego niczym bierbrot Bacha, wykwintnych jak ślimaki Charpentiera i Lully’ego czy delikatnego jak panna cota Pitoniego. A wszystko podczas drugiej edycji wyjątkowego ANNUM Festival, Festiwalu Muzyki Dawnej. Coż w nim wyjątkowego? Oprocz jakości wykonania, kompozycje usłyszymy w okresach, dla ktorych oryginalne powstały. Zapraszamy do zapoznania się z dźwiękową kartą dań, uczestniczenia w muzycznej uczcie i wspolnego celebrowania tych chwil.


  PROGRAM

  AVE VERUM
  Mozart, Bach, Haendel

  Piotr Olech - kontratenor
  Andrzej Zawisza - klawesyn

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]