Wybierz region

Wybierz miasto

  Festiwal Kolorów

  Park Śląski - Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku
  Chorzów, ul. Różana/2, +48 32 793 70 08

  16:00 Sobota, 18 czerwca

  • Wstęp wolny

  Coria:
  Zespoł to 80% składu polskiej grupy rockowej Symetria. Skład zakończył działalność w dniu supportu legendy rocka Guns N' Roses (11 lipca 2012 roku). Po odejściu wokalisty grupa powołała do życia nowy projekt. Początkowo nazywać się miał Sugarskull z wokalistką Olą Kasprzyk ostatecznie pod nazwą CORIA z charyzmatycznym wokalistą- Tomaszem Mrozkiem.
  Zespoł grał koncerty przed takimi zespołami jak Europe, Soundgarden, Eric Clapton. Występował na festiwalu Orange Warsaw Festival (2015) i wielokrotnie na Festiwalu Kolorow.
  Coria jest zespołem o bogatej historii scenicznej. Składa się z profesjonalnych i doświadczonych muzykow. W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspolna pasja do ciężkiej pracy związanej z działalnością zespołu. Można powiedzieć, że zespoł to grupa przyjacioł, ktorzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty.
  W 2014 roku debiutancki krążek „Teoria Splątania” został wydany przez jedną z największych wytworni fonograficznych na świecie – Metal Mind Productions. Po 389 dniach od ostatniego wydawnictwa – 20.11.2015 zespoł wydał swoj drugi album o tytule „Kwestia Czasu”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]