Wybierz region

Wybierz miasto

  Fecalizer / Straight Hate / Bottom / Anus Magulo - Chorzów

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  20:00 Piątek, 27 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Bottom:
  Bottom powstaje w marcu 1995 r. Z pierwszego skladu pozostal tylko Janek (perkusja) i Gigol (wokal). W kwietniu 1997 r. nagrywają 4-utworowe demo STRACHNESS, ktore zbiera pozytywne recenzje. Latem 1997 r. zespoł zawiesza działalność. Dopiero w maju 2002 r. Gigol i Janek rozpoczynają wspołpracę z nowymi muzykami. Zespoł nagrywa kolejny material „Hatefull Music Terrorism” (Demo 2003). W marcu 2005 r. zespoł wchodzi do olkuskiego ZED STUDIO, by pod czujnym okiem Tomka Zalewskiego nagrać kolejny materiał. „DEKLARACJA MORDERCOW”, zawierająca 7 utworow i blisko 20 minut muzyki wychodzi na światło dzienne dopiero w kwietniu 2006 r. W kwietniu 2008 r. zespoł nagrywa pełnoczasowy album.


  Anus Magulo:
  Historyja Anusowych grajkow - bardow przeszłości szerzących pieśni druidow o zabarwieniu miłosnym - sięga 2007. W 2008 roku band zarejestrował w lipnych warunkach pierwsze demo „2008”. Po kolejnych zmianach personalnych pod koniec 2008 roku zespoł odwiedza warszawskie studio DBX i powstaje kolejny demos „ Octopussy”. Kolejne lata przyniosły hordzie nieliczone statuetki Grammy, MTV, Viva, Świat Na Tak ect… W 2010 to wydanie debiutanckiego Cd „Chain Erection”, gdzie został zawarty materiał z poprzedniego demosa oraz z 4 utworowej sesji nagraniowej w DBX studio kiedyś w 2010 roku.
  Na początku 2016 roku ukazała się dawno zapowiadana płyta „Assophilia”, wydana przez czeską wytwornię Bizrre Leprous.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ