Wybierz region

Wybierz miasto

  Farben Lehre, The Analogs

  DPT Leśniczówka
  Chorzów, ul. Al. Wycieczkowa/1

  19:00 Piątek, 18 marca

  • Brak informacji o cenie

  Farben Lehre

  FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 9 płyt studyjnych, jedna koncertowka, 3 wydawnictwa mające charakter kompilacji oraz dwa albumy dvd. W 1990 zostali jednymi z laureatow Festiwalu w Jarocinie. Ich pierwsza płyta, Bez pokory, została wydana w 1991 roku. Do 2015 roku ukazało się 10 studyjnych albumow, trzy albumy DVD, jedna "koncertowka", nagrania archiwalne zebrane pod szyldem Garażowka oraz liczne kompilacje (ostatnia z okazji XXV-lecia istnienia zespołu). Od wielu lat płoccy muzycy grają trasy koncertowe w całym kraju (105 koncertow w 2014 r. zarowno w dużych, jak i małych miastach). Od 2004 roku Wojciech Wojda jest organizatorem, a Farben Lehre głownym wykonawcą dużej klubowej trasy Punky Reggae Live.

  The Analogs

  Pochodzą ze Szczecina, powstali w 1995 roku i są legendą, ktora wyrosła ponad scenę streetpunk/oi! z ktorej się wywodzą. Dzisiaj to jeden z filarow polskiej sceny niezależnej, mający na swoim koncie 12 albumow, setki koncertow . Charakterystyczna muzyka i teksty, ktore opowiadają o otaczającym nas świecie, pełne społecznego przekazu, pozbawione upiększeń i ozdobnikow, stały się hymnami pokoleń, ktore starają się odnaleźć swoja drogę i określić swoje miejsce.

  Ballady czasu upadku - trzynasty album zespołu The Analogs. Następne albumy zespłu.
  Pełnoletnia Oi! Młodzież (2013)
  Na Serca Mego Dnie (2013)
  Bezpieczny port (2014)
  20 lat idziemy drogą tradycji (2015)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]