Wybierz region

Wybierz miasto

  Drown My Day, Psychotic Violence, Dignity

  Leśniczówka
  Chorzów, ul. Aleja Muzyków/1, +48 32 241 07 25

  18:00 Piątek, 10 kwietnia

  • 15zł

  Drown My Day

  Zespoł założony w 2006 roku w Krakowie.

  Psychotic Violence

  Zamysł stworzenia kapeli z pierdolnięciem pojawił się wiosną 2010r. gdy na salkę prob wkroczył Berek(guitar hero), od tamtego czasu jako trzon kapeli ostał się tylko wokalista. Po kilku zmianach personalnych - na basie, nie udanych poszukiwaniach drugiego gitarzysty, oraz ostatecznie zmiany na bębnach, uformował się solidny stały skład w postaci Darek-wokal, Berek-gitara, Woyt-bass i Homik-perkusja. Koncerty wraz z obraniem nazwy Psychotic Violence rozpoczęliśmy we wrześniu 2011r. Wraz z miłym przyjęciem przez widzow, nabraliśmy jeszcze większej ochoty do ruszenia z projektem, włączając w to dalsze koncerty czy nagranie pierwszego demka.

  Dignity

  Połączenie znakomitego basu, razem z charyzmatycznym rockowym wokalem , doprawione szczyptą prawdziwego ostrego gitarowego brzemienia oraz nutka wybornego poczucia rytmu, połączone talentem i na koniec wszystko razem wymieszane miłością do tego co robimy ,tak to przepis na zajebisty zespoł czyli nas DIGNITY. Na scenie dajemy z siebie 100%, a publika raczej nie przysypia także radzimy zapamiętać nasza nazwę na przyszłość, bo może Wam się jeszcze przydać !!!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST