Wybierz region

Wybierz miasto

  Dotknij Teatru w Chorzowie - dzień 6

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Duża Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  19:00 Niedziela, 2 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Dotknij Teatru to ogolnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Jego celem jest stworzenie możliwości tworczego spotkania artystow teatru i widzow.

  To wyjątkowo szeroka i interdyscyplinarna forma obchodow Dnia Teatru. Poprzez program zawierający rożnorodne działania, m.in. spektakle, warsztaty, czytania dramatow, akcje plenerowe, performance, wystawy, proby otwarte, projekcje, wykłady i koncerty, promuje i popularyzuje sztukę teatru i czyni ją dostępną w najrożniejszych przestrzeniach. Widzowie poznają teatr „od kuchni”, zostają zaproszeni do wspolnego tworzenia.

  Dotknij Teatru 2017 w Chorzowie
  Teatr Rozrywki - Duża Scena

  PROGRAM DNIA: 02.04.2017 17:00

  godz. 19:00
  Młody Frankenstein
  STRASZNO-ŚMIESZNY SPEKTAKL MUZYCZNY

  Młody Frankenstein to opowieść o amerykańskim chirurgu Frankensteinie, ktory zostaje wezwany testamentem do znajdującego się w Transylwanii zamku swego dziadka. Tam odkrywa naukową instrukcję wyjaśniającą krok po kroku, jak ożywić ludzkie ciało. Dziadek – baron von Frankenstein – poświęcił bowiem życie na stworzenie istoty doskonałej, idealnego człowieka o potężnej budowie fizycznej i genialnym umyśle. Prawie mu się to udało. Wspomagany przez garbatego Igora i Ingę wnuk Frankenstein tworzy Potwora, ktory pragnie jedynie… miłości.

  Musical pełen jest szalonego, absurdalnego poczucia humoru i wspaniałej, porywającej muzyki, ktorą – podobnie jak w Producentach – skomponował Mel Brooks

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ