Wybierz region

Wybierz miasto

  Dotknij Teatru w Chorzowie - dzień 5

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Duża Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  11:00 Sobota, 1 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Dotknij Teatru to ogolnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Jego celem jest stworzenie możliwości tworczego spotkania artystow teatru i widzow.

  To wyjątkowo szeroka i interdyscyplinarna forma obchodow Dnia Teatru. Poprzez program zawierający rożnorodne działania, m.in. spektakle, warsztaty, czytania dramatow, akcje plenerowe, performance, wystawy, proby otwarte, projekcje, wykłady i koncerty, promuje i popularyzuje sztukę teatru i czyni ją dostępną w najrożniejszych przestrzeniach. Widzowie poznają teatr „od kuchni”, zostają zaproszeni do wspolnego tworzenia.

  Dotknij Teatru 2017 w Chorzowie
  Teatr Rozrywki - Duża Scena

  PROGRAM DNIA: 01.04.2017

  * godz. 11:00 oraz 13.00 - Drzwi Otwarte 2017

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, zapraszamy wszystkich ciekawych zakulisowego świata Rozrywki w nasze progi. Będziemy przyglądać się poszczegolnym etapom przygotowań do premiery musicalu Bulwar zachodzącego słońca, zobaczymy jak powstają kostiumy i dekoracje, zajrzymy na chwilę na probę i przejdziemy teatralnymi korytarzami w magiczny świat sceny!
  Będzie rownież okazja przyjrzeć się, a nawet przymierzyć kostiumy znanych i lubianych postaci z wybranych spektakli.
  A wieczorem zanurzymy się w historię szalonego naukowca i jego demonicznego podopiecznego – na wesoło. Więcej o spektaklu – tutaj...
  W ten szczegolny dzień bądźcie z nami!

  * godz. 19.00 - Młody Frankenstein

  Młody Frankenstein to opowieść o amerykańskim chirurgu Frankensteinie, ktory zostaje wezwany testamentem do znajdującego się w Transylwanii zamku swego dziadka. Tam odkrywa naukową instrukcję wyjaśniającą krok po kroku, jak ożywić ludzkie ciało. Dziadek – baron von Frankenstein – poświęcił bowiem życie na stworzenie istoty doskonałej, idealnego człowieka o potężnej budowie fizycznej i genialnym umyśle. Prawie mu się to udało. Wspomagany przez garbatego Igora i Ingę wnuk Frankenstein tworzy Potwora, ktory pragnie jedynie… miłości.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]