Wybierz region

Wybierz miasto

  Dotknij Teatru w Chorzowie - dzień 1

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Mała Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  19:00 Wtorek, 28 marca

  • Brak informacji o cenie

  Dotknij Teatru to ogolnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Jego celem jest stworzenie możliwości tworczego spotkania artystow teatru i widzow.

  To wyjątkowo szeroka i interdyscyplinarna forma obchodow Dnia Teatru. Poprzez program zawierający rożnorodne działania, m.in. spektakle, warsztaty, czytania dramatow, akcje plenerowe, performance, wystawy, proby otwarte, projekcje, wykłady i koncerty, promuje i popularyzuje sztukę teatru i czyni ją dostępną w najrożniejszych przestrzeniach. Widzowie poznają teatr „od kuchni”, zostają zaproszeni do wspolnego tworzenia.

  Dotknij Teatru 2017 w Chorzowie
  Teatr Rozrywki - Mała Scena

  PROGRAM DNIA: 28.03.2017 09:30

  Szkoła Teatru - Lekcja 3

  SZKOŁA TEATRU to edukacyjny projekt, adresowany do uczniow szkoł ponadpodstawowych. Podczas zajęć, odbywających się w przestrzeni Małej Sceny Teatru Rozrywki, staramy się przybliżyć uczestnikom LEKCJI TEATRALNYCH tajniki języka scenicznego. Chcemy pokazać teatr, jako SUMĘ SZTUK, sztukę zespołową, miejsce spotkania i dialogu.

  Lekcja 3
  reżyser – aktor – postać

  pokazuje relację reżyser – aktor. Interesują nas: obsadzanie rol, tajniki pracy z aktorem, warsztat aktorski, metody porozumiewania się, cykl prob, reżyserska i aktorska praca nad rolą, wspołpraca a manipulacja, ocena osiągniętych efektow w konstruowaniu postaci scenicznych.

  Lekcja 3 SZKOŁY TEATRU to proba… Proba, czyli teatr w stawaniu się, w procesie tworczym. Probowanie potencjalnych możliwości, improwizacja, poszukiwanie, otwieranie.  Gramy po raz 81

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]