Wybierz region

Wybierz miasto

  Days of No Light 2015: Blaze of Perdition/Mord'a'Stigmata/Moanaa - 13.11. Chorzów/Tiger Riders

  Urząd Miasta
  Chorzów, ul. Rynek/1, +48 32 241 12 61

  19:30 Piątek, 13 listopada

  • 35zł

  DAYS OF NO LIGHT
  Blaze of Perdition, Mord'A'Stigmata, Moanaa
  Trzy nazwy, ktore w ostatnich miesiącach silnie zaznaczyły swą indywidualność w świecie polskiej ekstremy. Trzy zespoły będące u szczytu albo na najlepszej na niego drodze. Blaze of Perdition, Mord'A'Stigmata, Moanaa. Podczas listopadowej trasy Days of No Light ukażą wiele barw otchłani w przemierzając całą Polskę!
  5.11. Lublin, Graffiti
  6.11. Warszawa, Hydrozagadka
  7.11. Gdańsk, Protokultura
  8.11. Łodź, DOM
  10.11. Poznań, U Bazyla
  11.11. Wrocław, Liverpool
  12.11. Bielsko-Biała, Rudeboy
  13.11. Chorzow, Tiger Riders
  14.11. Krakow, Zaścianek
  Start: 19:30
  Bilety: 35zł (przedsprzedaż)/45zł (w dniu koncertu)
  Przedsprzedaż: w klubach oraz wybranych sklepach muzycznych
  BLAZE OF PERDITION
  (Black Metal, Lublin)
  Jeszcze kilkanaście miesięcy temu można było przypuszczać, że ta formacja nie zagra już nigdy. Wypadek, w ktorym zginął 23, basista Blaze of Perdition, a wokalista S. doznał poważnych obrażeń nieomal przekreślił dalszą działalność zespołu. Stało się jednak inaczej. Graniczne doświadczenie okazało się punktem zwrotnym w jego karierze. Powstała w następstwie płyta Near Death Revelations to triumfalny powrot lubelskich blackmetalowcow i najbardziej autorski materiał w ich dorobku. Daleki od gatunkowych klisz album to dumne podjęcie rzuconej przez los rękawicy, a zarazem bezczelny manifest wolnych ludzi, ktorzy nie boją się splunąć przeznaczeniu w twarz. To nie jest koniec, to nie czas ukojenia.
  Web:
  Posłuchaj:
  MORD'A'STIGMATA
  (Black Metal, Małopolska)
  Trudno o bardziej spektakularny akt muzycznej transgresji w ostatnich latach niż Ansia, trzecie dzieło Mord'A'Stigmata. Wydany pod koniec 2013 roku album był dla zespołu Statica nowym otwarciem, zarowno na poziomie personalnym, jak i tworczym. EPka Our Hearts Slow Down, ktorej premierę zaplanowano na 25 września jest kolejnym krokiem w brzmieniowej ewolucji małopolskiego kwartetu. Wyzwoleni ze stylistycznych ograniczeń, a zarazem emanujący autentyczną żarliwością. Do bolu introwertyczni, a przy tym obłędnie zaraźliwi. Post black metal? To sformułowanie jest w ich przypadku zdecydowanie niewystarczające. To zapis szaleństwa, obłąkana mantra udręki. Warto do niej przystąpić.
  Web:
  Trailer Our Hearts Slow Down:
  Posłuchaj:
  MOANAA
  (Post Metal, Bielsko-Biała)
  Jeden z najbardziej niedocenianych debiutow ubiegłego roku. Trasa Days of No Light będzie idealną okazją do nadrobienia zaległości i spotkania z Moanaa. Założony w 2008 roku zespoł tworzy post metal, ktorego atutami są psychodeliczny sznyt, a zarazem wyjątkowa przystępność. Te cechy rzadko występują obok siebie, a jeszcze rzadziej pozostają w tak dobrych proporcjach. Na przestrzeni dotychczasowej działalności, grupa dzieliła scenę m.in. z Jarboe, Nachtmystium i Blindead. Obecnie rozpoczyna pracę nad nowym materiałem, ktory ukazać się ma w przyszłym roku.
  Web:
  Posłuchaj:

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]