Wybierz region

Wybierz miasto

  CZŁOWIECZY LOS

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Mała Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  18:00 Niedziela, 9 kwietnia

  • 50zł

  Moja fascynacja Anną German zaczęła się już w dzieciństwie – opowiada aktorka Teatru Rozrywki, Alona Szostak. – W Rosji była ona bardzo znana. Gdy miałam dziewięć lat, to byłam po raz pierwszy na jej koncercie. To był dla mnie mit kobiety, ktory nosiłam przez swoje życie. Wszyscy w Rosji kochali Annę German, moja mama i ciotki śpiewały jej piosenki.

  Alona Szostak jest aktorką Teatru Rozrywki – podziwiamy ją m.in. w spektaklach: Położnice szpitala św. Zofii (za rolę Położnej Fancy otrzymała ZŁOTĄ MASKĘ 2012), Skrzypek na dachu (Duch Babci Cajtel), Producenci (Jurna Staruszka) oraz Jekyll & Hyde (Emma Carew). Śpiewa rownież pieśni żydowskie w recitalu Z nadzieję przez życie.
  W roku 2003 została laureatką Festiwalu „Tańczące Eurydyki” im. A. German w Zielonej Gorze. W roku 2012 otrzymała statuetkę Chłopca z łabędziem – Nagrodę Prezydenta Chorzowa w dziedzinie kultury.

  Dzisiaj, kiedy tworczość Anny German przeżywa prawdziwy renesans, zapraszamy państwa na recital chorzowskiej aktorki, ktora z właściwym sobie temperamentem, pasją i uczuciem śpiewa niezapomniane przeboje niezapomnianej Anny German. Pomiędzy kolejnymi utworami Alona Szostak snuje piękną, chwilami bardzo osobistą i wzruszającą, pełną anegdot opowieść o piosenkarce. To dodatkowy atut tego niezwykłego recitalu.

  Alonie Szostak towarzyszy zespoł muzyczny w składzie:
  Lena Minkacz – fortepian
  Tomasz Kupiec (gościnnie) – kontrabas / Dariusz Ziołek (gościnnie) – gitara basowa
  Adam Buczek (gościnnie) – perkusja

  inspicjent: Artur Wacławek
  światło: Marek Mroczkowski
  dźwięk: Mirosław Wołoszyn
  Mała Scena
  czas trwania: 90 minut bez przerwy

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]