Wybierz region

Wybierz miasto

  Chorzowski Teatr Ogrodowy - sezon jedenasty 2017 rok - dzień 5

  Kompleks Sztygarka
  Chorzów, ul. Św. Piotra/34d

  19:00 Piątek, 11 sierpnia

  • 20zł

  Organizowany od 2007 roku letni festiwal artystyczny o charakterze teatralnym.
  ChTO prezentuje w większości kameralne spektakle komediowe (widownia do 300 miejsc) teatrow z całego kraju i bliskiej zagranicy. Copiątkowym, wieczornym spektaklom towarzyszą, związane z nimi tematycznie, projekcje filmowe, koncerty i wystawy.
  Głownym jurorem ChTO jest jego Publiczność.
  *****

  11 sierpnia (piątek) o 19:00
  w Sztygarce
  monodram mistrzowski
  Dzika Strona Wisły (Warszawa) / Rafał Rutkowski
  Żołnierz polski

  scenariusz: Maciej Łubieński, Michał Walczak
  reżyseria: Michał Walczak
  na scenie: Rafał Rutkowski
  czas trwania: 80 minut

  Warszawski Teatr Makabry przedstawia: jak dostać się do wojska? Jak rozpoznać, czy wybuchła wojna? Jakie produkty warto kupić na wypadek konfliktu zbrojnego? Jak zrobić rekonstrukcję historyczną w weekend? Na te i inne pytania odpowie weteran, patriota i mistrz sztuk walki, pułkownik Gazda. Na zamowienie MON odbędzie się szkolenie wojskowo-patriotyczne z elementami burleski, ktore wyłoni teatralny oddział paramilitarny, gotowy do prowadzenia wojny hybrydowej i patrolowania Warszawy. Ułańska fantazja, szarże, koszarowe żarty, makabra i anegdotki z pola walki, a przede wszystkim neopatriotyczne hity: Karbala, WKU, Zakochany Dron.
  Po Ojcu polskim i Seksie polskim Maciej Łubieński i Michał Walczak łączą siły w kolejnym, tym razem wyjątkowo wybuchowym, patriotycznym show Rafała Rutkowskiego. Daj się zmusztrować, poczuj smak przygody i zostań żołnierzem polskim.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach