Wybierz region

Wybierz miasto

  Chorzowski Teatr Ogrodowy - sezon jedenasty 2017 rok - dzień 1

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  19:00 Niedziela, 16 lipca

  • 40zł

  INAUGURACJA CHTO Piotr Machalica Moj ulubiony Młynarski na dwie gitary, trąbkę i akordeonik

  Recital Moj ulubiony Młynarski to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, ktory piosenki Wojciecha Młynarskiego śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert Machalicy (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworow, ktore wyszły spod piora Mistrza. Są to piosenki zarowno autorskie, jak i znakomite przekłady, ktore stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu m.in. Jeszcze w zielone gramy, Tango desperado, Nie ma jak u mamy, Bynajmniej, czy Moje ulubione drzewo.

  Magda Umer:

  Piotr wzruszający, ciepły, chwilami przejmujący, ogrzewający nasze serca, młodzi zdolni muzycy z najlepszą energią i wielkie piosenki i teksty Wojtka.

  Teksty – bo Piotr także świetnie interpretował niektore teksty. Jaka to była literatura! Mądry, potrzebny wieczor. Owacja na stojąco, nasze zachwyty i wiara w to, że inteligentna wymiana myśli to jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie się nam mogą przytrafić... powinni grać i grać ten spektakl, dla naszego wspolnego dobra!

  Dziękuję, Piotrusiu!!!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ