Wybierz region

Wybierz miasto

  Chorzów Park Śląski Maraton

  Park Śląski
  Chorzów, ul. Różana/2

  09:00 Niedziela, 7 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  41 kilometry i 195 metrow – z takim dystansem zmierzą się uczestnicy Maratonu Chorzow Park Śląski. 7 czerwca o godz. 9.00 ruszy jedna z największych imprez sportowych w regionie.

  Biegacze wystartują spod szybu Prezydent, następnie trasa prowadzi ich ulicą Kościuszki do centrum miasta, a potem zawroci do Chorzowa Starego. Po 16 kilometrach etapu miejskiego, zawodnicy wbiegną do Parku Śląskiego, gdzie dwukrotnie pokonają pętlę o długości 12 kilometrow. Najwytrwalsi zakończą bieg przy Hali Wystaw Kapelusz. Organizatorzy przypominają, że dystans maratoński wymaga specjalnego przygotowania. Na początkujących biegaczy czekać będzie krotsza, 5 – kilometrowa trasa. Bieg odbędzie się rownież w kategoriach nordic walking i osob niepełnosprawnych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]