Wybierz region

Wybierz miasto

  Chorzów - III Bieg z sercem oraz I Nordic walking z sercem WOŚP

  Stadion Śląski
  Chorzów, ul. Katowicka/10

  11:00 - 14:00 Niedziela, 15 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Serdecznie zapraszamy zawodowych biegaczy oraz amatorow biegow, jak rownież osoby urpawiające nordic walking na III Bieg z sercem WOŚP & I Nordic walking z sercem WOŚP!
  Impreza odbędzie się na terenie Stadionu Śląskiego, gdzie powstanie scena, na ktorej koncerty dadzą młode zespoły. Oprocz tego, zaplanowaliśmy animacje przygotowane przez harcerzy oraz seniorow z Fundacji Park Śląski. Odbędzie się rownież pokaz pierwszej pomocy, warsztaty skręcania balonow. Dla miłośnikow selfie zostanie postawiona fotobudka.
  Pętla biegu będzie przebiegać przez teren Parku Śląskiego, od Stadionu Śląskiego w kierunku Kapelusza, przez most oddzielający dwa stawy następnie obok dużego kręgu tanecznego z powrotem pod stadion.
  Jedno okrążenie to tylko 1600m! Uczestnicy mogą trasę przebiec, przemaszerować z kijkami lub po prostu przejść z rodziną. Mają na to aż 2h 30min. Nie liczy się czas, ilość okrążeń, ale cel i dobra zabawa!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  echo2017 (gość)

  JUREK gdzie jest ten słoik z pieniędzmi które ukradłeś nie dał bym ci ani 1zł proz do które musze ciężko pracować

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]