Wybierz region

Wybierz miasto

  Chemia + Killing Silence ~ Chorzów – Leśniczówka

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 Sobota, 18 marca

  • od 35zł

  CHEMIA + Killing Silence
  18.03.2017 Godz. 20:00
  Leśniczowka Rock'n'Roll Cafe
  ----------------
  CHEMIA w 2017 roku otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej historii. Z końcem roku 2016 do zespołu dołączyli dwaj nowi muzycy. Wokalista Mariusz „Mario” Dyba oraz gitarzysta Maciek Papalski. 3 marca 2017 zespoł rozpocznie serię koncertow w Polsce. Koncertowa Chemia 2017 to nowa jakość, energetyczne i profesjonalne show składające się z utworow pochodzących z ostatnich płyt „The One Inside” i „LET ME” w nowej zaskakującej interpretacji, ale także kilka niespodzianek. Nowe w pełni profesjonalne show zaspokoi wybrednych wyznawcow Rock’n’rolla. Na trasie, Chemii będą towarzyszyć zaprzyjaźnione zespoły i muzyczni przyjaciele. Wraz Chemią do Chorzowa zawita zespoł Killing Silence.

  Jesienią 2015 roku, płyta ukazała się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafiał na szczyt listy przebojow największej rockowej stacji w Polsce.
  Koncertowa promocja "LET ME" rozpoczęła się serią koncertow w Polsce gromadząc setki fanow i odnosząc niespodziewany sukces nie tylko ten frekwencyjny. W europie zespoł promował LET ME występując u boku zespołu SKINDRED. Chemia odwiedziła Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Wszędzie band spotykał się z fantastycznym przyjęciem udzielając rownież mnostwa wywiadow.
  W lutym 2016 roku, album pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

  Zespoł CHEMIA zdobył tytuł najlepszego polskiego zespołu!
  Radiowa Trojka ogłosiła, że I love you so much - Chemii zdaniem słuchaczy zostało wybrane jako najskuteczniej budzący utwor rockowy w Trojkowy Budzik!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST