Wybierz region

Wybierz miasto

  Cheap Tobacco + Smoking Barrelz ~ Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 Środa, 2 maja

  • 25zł

  CHEAP TOBACCO
  Gatunek: bluesowo- rockowo- lirycznie.
  Członkowie zespołu:
  Natalia Kwiatkowska - wokal
  Robert "Kapa" Kapkowski - gitara
  Michał Bigulak - bas
  Bartek Kołodziejski - perkusja
  Przyjdźcie posłuchać CHEAP TOBACCO - energia, pasja, autentyczność, mocne vintage'owe brzmienie połączone z lekkością i świeżością melodii. Dodatkowo - dwukrotnie wybrany najlepszy kobiecy bluesowy głos w Polsce!
  Czegoż chcieć więcej?

  Cheap Tobacco, to wyznacznik jakości. To więcej niż koncert. To cała paleta emocji i doznań, od wzruszenia po taneczny trans. To coś, co działa na wszystkich, niezależnie od wieku. To muzyka i ludzie, ktorzy uzależniają. To wartość, do ktorej się wraca i odkrywa w niej zawsze coś nowego. Cheap Tobacco w ciągu 6 lat istnienia zagrało już ponad 300 koncertow w Polsce i za granicą. Wystąpili m.in. na Rawa Blues, Juwenaliach, Suwałki Blues Festival, Bochum Total. Zespoł w swojej historii zdobył wiele nagrod Grand Prix oraz nagrod publiczności. Wokalistka zespołu została uznana za najlepszy bluesowy głos w Polsce w 2015 roku, ponad to zespoł został okrzyknięty odkryciem roku 2013. Po wydaniu debiutanckiego albumu "Promises Of Tomorrow" zespoł zagościł ze swoją muzyką w radiowej "Trojce" zyskując uznanie redaktorow muzycznych takich jak Piotr Baron, Jan Chojnacki czy Wojciech Mann. Od kilku lat zespoł podbija serca publiczności w całej Polsce.

  Smoking Barrelz
  Gatunek:psychedelic elektro rock
  Smoking Barrelz to duet z krakowskiej Krainy Czarow. Ich koncerty to synestezyjna podroż przez muzykę. Ubierają kombinezony kosmonautow, wsiadają do pastelowego statku i przenoszą ludzi do innego wymiaru. Niepowtarzalni i nietuzinkowi. Łączą elementy rock, elektro, funk, psychedelic w jedną oryginalną całość.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]