Wybierz region

Wybierz miasto

  CHEAP TOBACCO - Koncert Walentynkowy

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 Sobota, 13 lutego

  • Brak informacji o cenie

  CHEAP TOBACCO
  Gatunek: bluesowo- rockowo- lirycznie:)

  KONCERTY - w ciągu 4 lat aktywności scenicznej zespoł zagrał ponad 190 koncertow oraz wystąpił na najważniejszych festiwalach muzyki około-bluesowej i rockowej zarowno w kraju jak i za granicą m.in Rawa Blues, Suwałki Blues Festiwal, Jesień z Bluesem w Białymstoku, Bluesroads, Noc w muzeum (Bratysława), Bochum Total (Niemcy), Hard Rock Rising, Solo Życia w Lublinie, Polnischen Institut Wien (Austria).
  W roku 2015 Cheap Tobacco mogliśmy zobaczyć na jednej scenie z takimi zespołami jak: Hey, Łąki Łan, Dżem, Ania Rusowicz, Happysad, Muchy, Cree
  PŁYTY- zespoł wydał dwa albumy studyjne.
  EP(2012) oraz LP- PROMISES OF TOMORROW (2015).
  Oba wydawnictwa można usłyszeć m.in w Trzecim Programie Polskiego Radia, Radiu Krakow, Radiu Krk, Radiu Rzeszow oraz w wielu mniejszych rozgłośniach w całym kraju.
  Cheap Tobacco zyskało uznanie takich redaktorow muzycznych jak m.in: Piotr Baron, Jan Chojnacki, Piotr Kosiński, Andrzej Jerzyk, Antoni Krupa, Adam Grzanka.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]