Wybierz region

Wybierz miasto

  Black Blood Tour 2016: Christ Agony i Stillborn

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  19:30 Sobota, 19 marca

  • 30zł

  Black Blood Tour: Christ Agony i Stillborn na wspolnej trasie w marcu!
  Ready to Rock i Left Hand Sounds zapraszają na trasę dwoch potężnych przedstawicieli polskiego Metalu! W dniach 18-26.03. na koncertach w całej Polsce pojawią się Christ Agony i Stillborn.

  Christ Agony (black metal)
  Od ponad ćwierć wieku na polskiej scenie black metal! Unikalny styl kompozycji, łączący melodyjne, epickie fragmenty z agresją i hipnotycznymi riffami nie umknął uwadze zachodnich wytworni i w pierwszej połowie lat 90. Christ Agony było jedną z niewielu grup, wraz z Vader czy raczkującym wowczas Behemoth, ktorych płyty dostępne były w całej Europie. Najnowszym wydawnictwem Christ Agony jest Black Blood – mini-album wydany w zeszłym roku nakładem Witching Hour Productions. Ta sama wytwornia wznowiła niedawno kultowe materiały demo: Sacronocturn i Epitaph of Christ, a w dalszej kolejności zapowiada reedycje Unholyunion i Daemoonseth Act II.

  Stillborn (black/death metal)
  Osiągnęli w zeszłym roku pełnoletniość i z dumą będą siać zgorszenie, czcząc Czarną Krew żywej Legendy. Stillborn powraca na klubowe deski z nowym materiałem i w barwach GodzOvWar będzie pluł jadem podczas hymnow destrukcji znanych z Testimonio de Bautismo, Los Asesinos del Sur, Esta Rebelion es Eterna, Mirrormaze oraz Die inTorment 666. Stillborn to pełna brutalnych blastow jazda, suto okraszona klimatem Thrash i Black Metalu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ