Wybierz region

Wybierz miasto

  Bieg Nocny w Parku Śląskim

  Park Śląski - Zielona Dlina
  Chorzów, ul. Różana/2

  21:30 - 23:30 Sobota, 24 czerwca

  • 30zł

  Tym razem nie we wrześniu, a w czerwcu uczestnicy Parkowej Korony Biegow podbiegną po zmroku. 24 czerwca o godzenie 21:30 wystartuje bowiem Bieg Nocny, ktory będzie rownież częścią wydarzenia obejmującego niemal wszystkie parkowe instytucje i atrakcje - Noc w Parku Śląskim.
  Popularność biegania po zmroku rośnie – w zeszłym roku w Biegu Rownonocnym wystartowało 610 osob. Wowczas pierwszy na mecie po 17 minutach i 4 sekundach pojawił się Adam Jamiński. W tym roku start biegu zlokalizowany będzie na Promenadzie gen. J. Ziętka (przy Parku Linowym) a meta w samym Parku Linowym Silesia. Dystans wyniesie 5 kilometrow a trasa zostanie zmodyfikowana względem ubiegłorocznej.
  Bieg Nocny skierowany jest do osob, ktore ukończyły 16 rok życia. Poprzez takie akcje, zachęcamy biegaczy do korzystania z naszych alejek rownież w godzinach wieczornych, przy sztucznym oświetleniu i pochodniach. W tym roku zdecydowaliśmy się na zmianę terminu, głownie ze względu na temperaturę i możliwość korzystania z letniej aury. Po biegu poza koronacją zwycięzcow będzie możliwość pozostania na terenie Parku Linowego Silesia i skorzystania w atrakcyjnej cenie z nocnego przejścia jego trasami, będzie także ognisko połączone z imprezą integracyjną dla biegaczy.
  Na bieg można zapisać się on-line a opłata startowa uiszczona do dnia 10 czerwca wynosi 30 złotych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST