Wybierz region

Wybierz miasto

  BEMY

  Klub Szuflada 15
  Chorzów, ul. Wolności/15

  20:00 Czwartek, 27 października

  Mattia i Elie Rosinski urodzili się i wychowali we Francji, ale mają polskie korzenie. Muzyka stała się ich pasją jeszcze w dzieciństwie, pierwsze kompozycje tworzyli w rodzinnym Bordeaux. Po ukończeniu szkoły średniej bracia opuścili rodzinny kraj i wyjechali do prestiżowej szkoły Academy of Contemporary Music.
  W czerwcu 2013 wzięli udział w angielskiej edycji programu Must Be The Music, w ktorym dostali się do finału i zajęli drugie miejsce. W 2014 roku zdobyli liczne noinacje i nagrody, m.in. nagrodę Jury festiwalu Top Trendy 2014 oraz nagrodę głowną na festiwalu muzycznym w Jarocinie. Występowali na dużej scenie festiwalu Woodstock, na festiwalu Springbreak i Letniej Trasie Radia Zet.
  Debiutancki krążek „Grizzlin”, ktory właśnie ukazał się na rynku powstawał pod czujnym okiem producenta Bogdana Kondrackiego, ktory wspołpracował rożnież z Moniką Brodką i Dawidem Podsiadło.
  Na płycie znalazło się 11 piosenek w języku angielskim, pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwor „Time”.
  Chłopaki łączą electropopową nutę z garażowym brzmieniem w stylu Arctic Monkeys. W utworach przewodzi wyrazista perkusja i melodyjna linia wokalu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ