Wybierz region

Wybierz miasto

  Beatlemania Show

  Teatr Rozrywki w Chorzowie
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1

  19:00 Poniedziałek, 29 stycznia

  • 55zł

  The Backwards to czołowy światowy zespoł odtwarzający pełną tworczość grupy The Beatles – od Beatlemanii do rozbudowanych aranżacji z ostatnich płyt (Sgt. Pepper, Abbey Road, Let It Be), ktorych nawet sami The Beatles nigdy nie wykonali publicznie.
  Zespoł powstał w 1996 roku w Koszycach na Słowacji. Do dnia dzisiejszego The Backwards zagrali przeszło 3000 entuzjastycznie przyjętych koncertow w Europie (Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Węgry, Hiszpania, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja) i USA (koncerty w 24 stanach), występowali w programach telewizyjnych, radiowych i produkcjach teatralnych.
  Beatlemania Show to nie tylko koncert, ale niemal iluzjonistyczne widowisko jak najwierniej oddające realia występow i tworczości The Beatles, bez żadnych kompromisow, w 100% na żywo, z dokładnie takimi samymi gitarami, używanymi zgodnie z historyczną dokładnością w poszczegolnych utworach, z basistą grającym lewą ręką jak Paul McCartney, w strojach będących wiernymi kopiami oryginalnych ubiorow słynnej Czworki z Liverpoolu, a przede wszystkim z żywą muzyką w każdym detalu do złudzenia wiernie oddającą brzmienie zarowno instrumentow jak i partii wokalnych ze zdumiewająco naśladowaną barwą głosu!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach