Wybierz region

Wybierz miasto

  Artystyczne Mamy - zajęcia dla przyszłych i młodych mam

  Klub Czekolada
  Chorzów, ul. Dworcowa/6

  10:00 Sobota, 24 października

  • Brak informacji o cenie

  Pracownia Działań Tworczych postanowiła stworzyć cykl warsztatow dla mam i przyszłych mam, ktore mają artystyczną dusze i chciałyby nauczyć się tworzyć ozdoby inspirowane swoim stanem.
  W naszej pracowni i wokoł nas było i jest wiele przyszłych i młodych mam, stąd pomysł na organizację warsztatow malowania T-shirtow i koszulek, tworzenia własnych zaproszeń na chrzciny i uroczystości, oryginalnych ozdob do dziecinnego pokoju, niepowtarzalnych albumow i ramek na zdjęcia dziecka,i wielu innych
  Poza działaniami artystycznymi planujemy zajęcia z teorii związanej z opieką nad dzieckiem, karmieniem, noszeniem w chuście i wielu innych .

  Tym razem w pierwszej części zapraszamy na warsztaty tworzenia oryginalnych albumow, w ktorych będzie można przedstawić historię ciąży albo pierwszych dni i miesięcy dziecka.
  Wykorzystamy do tego technikę scrapbookingu, dzięki ktorej będzie można nauczyć się jak ozdobić zdjęcia, jak je zaprezentować, żeby tworzyły ciekawą historię.

  Drugą częścią zajmą się Organizatorzy Warsztatow Naturalnego Macierzyństwa "Blisko Mamy" i w czasie kiedy koszulki będa wysychały, przekażą wiedzę na temat :
  - o tym jak skompletować wyprawkę,
  - o karmieniu piersią - dlaczego warto i jak się przygotować
  - jak i od kiedy i w czym prawidłowo nosić dziecko

  Zapraszamy 24 października o godzinie 10.00.
  Czas trwania - 4 godziny.
  Koszt - 70 zł
  - zajęcia odbywać się będą w :Pracowni Działań Tworczych w Chorzowie w "Kumulatorze Artystycznym" na ul.Poniatowskiego 6.
  - obowiązuje zgłoszenie do 21 października -można wykorzystać nasz formularz http://goo.gl/forms/rsDy89Hl35 albo wysłać maila na adres unaart1@gmail.com z imieniem i nazwiskiem, tutułem zajęć i rozmiarem Tshirta
  - opłatę można dokonać na konto "Luna-art" MBank 04 1140 2004 0000 3202 7566 6724 . lub wpłacić na miejscu (możliwe, że już będzie możliwość płacenia kartą)
  - na przelewie należy podać imię i nazwisko i tytuł zajęć
  Wspołorganizatorami zajęć są Warsztaty Naturalnego Macierzyństwa "Blisko Mamy" https://www.facebook.com/bliskomamy?fref=ts
  - ilość miejsc ograniczona

  Zapraszamy !!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]