Wybierz region

Wybierz miasto

  Another Pink Floyd

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  19:00 Piątek, 21 kwietnia

  Another Pink Floyd
  Koncert zespołu ANOTHER PINK FLOYD 40 lat wydania albumu ANIMALS. Doskonałe widowisko multimedialne z Muzyką Pink Floyd na żywo. Z okazji przypadającej okrągłej 40 rocznicy wydania widzowie usłyszą w całości na żywo album Animals oraz największe utwory Pink Floyd starannie wybrane z większości albumow Floydow.
  W oknie sceny widzowie zobaczą charakterystyczny dla koncertow Pink Floyd okrągły ekran z wizualizacjami zdjęciami i filmami oraz efekty świetlne tworzone ruchomymi lampami z obręczy konstrukcji ekranu.
  Na scenie wystąpi dziesięciu muzykow a wokalnie utworom Pink Floyd stawi czoła Norman Power, wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie muzyczne wykonają czołowi polscy muzycy na stałe wspołpracujący z gwiazdami polskiej estrady.
  Ponad 50 000 fanow ktorzy widzieli już widowisko w miastach w całej Polsce zgodnie oceniają że to najlepsze wykonanie muzyki Pink Floyd jakie słyszeli na żywo.
  Wiernie zagrane niuanse łączą się z powiewem świeżości i własną interpretacją muzykow.
  Doskonały kontakt zespołu Another z publiką wciągający widownię w interakcję potęguje emocje ktore dozowane są z każdym kolejno zagranym utworem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]