Wybierz region

Wybierz miasto

  ANIA DĄBROWSKA - KONCERT

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Duża Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  20:00 Poniedziałek, 26 czerwca

  • 89zł

  Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstow, producentka nagrała dotychczas pięć płyt, z ktorych każda uzyskał status Platynowej Płyty: Łącznie sprzedała ponad 200 000 egzemplarzy. Jest laureatką ośmiu Fryderykow, a także wielu innych nagrod branżowych.

  „Dla naiwnych marzycieli” to przełomowy album Artystki, na ktory fani czekali wyjątkowo długo, bo aż 4 lata. Płyta zapowiadana była jako podsumowanie pewnego okresu w życiu i początek zupełnie czegoś nowego, wspołpracę z nową ekipą i absolutnie nowy materiał.

  Płyta „Dla naiwnych marzycieli” zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery, czyli 4 marca 2016.

  Album od poł roku stale utrzymuje się w czołowce wśrod 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Wyrożniony został przez ZPAV statusem Platynowej Płyty, singiel „W głowie” rownież pokrył się Platyną, a nominowany do Fryderyka utwor „Nieprawda” zyskał Złoto.

  Do stacji radiowych trafił niedawno trzeci singiel zatytułowany „Poskładaj mnie”. Jak w przypadku każdego poprzedniego singla wokalistka wprowadza słuchaczy w dobry nastroj, nie tylko pozytywną melodią, ale rownież swoim głosem, ktory od zawsze działa jak najlepszy lek.

  Koncert Ani Dąbrowskiej odbędzie się w ramach trasy promującej płytę „Dla naiwnych marzycieli".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]