Wybierz region

Wybierz miasto

  Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  18:00 Niedziela, 12 listopada

  • 40zł

  Andrzej Korycki i Dominika Żukowska:
  Duet, ktorego atutem są niepospolite, znakomicie do siebie dobrane głosy oraz bogactwo nastrojow, zawarte w tekstach i melodiach wykonywanych na scenie. Znani dobrze publiczności przede wszystkim za sprawą tworczości Andrzeja (ballady żeglarskie), jak rownież dzięki wspaniałej interpretacji piosenek Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Żanny Biczewskiej (Ballady na dwa serca).
  Andrzej Korycki (ur. 21 kwietnia 1966 w Żyrardowie) – polski piosenkarz, gitarzysta i autor tekstow piosenek, związany z nurtem piosenki żeglarskiej. Członek grupy Stare Dzwony i Bluska. Zadebiutował na scenie szantowej w 1983 roku na festiwalu Shanties. Poza szantami wykonuje utwory Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Żanny Biczewskiej.
  Obecnie występuje w duecie z Dominiką Żukowską. Śpiewają utwory autorskie oraz tradycyjne pieśni o morzu. Niedawno ukazała się ich druga płyta „live”, będąca poniekąd II-gą częścią „Rejsu tawerną”. Płyta zawiera piosenki żeglarskie oraz ballady rosyjskie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST