Wybierz region

Wybierz miasto

  Alegorya + support

  Pub Korba
  Chorzów, ul. Złota/1, +48 60 071 64 63

  19:00 Sobota, 19 marca

  • Brak informacji o cenie

  Co nie udało się w grudniu, naprawimy w marcu! Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Alegorya w Katowicach!
  Zespoł Alegorya to łodzka formacja, ktorej znakiem rozpoznawczym stały się pełne energii występy i mocne riffy. Istnieją od stycznia 2007 roku i na swoim koncie mają kilkaset występow na scenach klubowych oraz festiwalach muzycznych, m.in. obok takich zespołow, jak Aerosmith, Alter Bridge, Walking Papers, The Treatment, Jelonek, Akurat czy The Bill.
  Występowali podczas Impact Festivalu 2014 oraz Jarocin Festiwalu 2014, gdzie zostali bardzo ciepło przyjęci przez międzynarodową publiczność. 28 października 2014 r. w warszawskiej Stodole supportowali amerykańskiego Skilleta.
  Grają mocnego, polskiego rocka. Nie boją się jednak łączyć gatunkow, co owocuje wyjątkowym brzmieniem. Charyzma wokalisty sprawia, że zespoł potrafi porwać do wspolnej zabawy każdego.
  Wielokrotnie ich przeboj pt. "Furia" gościł na szczytach lokalnych list przebojow.
  W kwietniu 2014 roku wydali debiutancki album pt. "Alegorya", ktory był nominowany do nagrody głownej w plebiscycie "Łodzka Płyta Roku".
  Zespoł Alegorya to wybuchowa mieszanka muzyki i scenicznej energii, koło ktorej trudno przejść obojętnie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ