Wybierz region

Wybierz miasto

  Albo i Nie + Plyš

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 Piątek, 22 stycznia

  • 10zł

  Albo i Nie + Plys!
  Polska muzyka akustyczna łączy siły ze słowackim alternatywnym folkiem! W piątek, 22.1.2016 roku na scenie Leśniczowki dwa zespoły grające niezdefiniowane style muzyczne! Jak mogłoby Ciebie tam zabraknąć?
  Plys …motorova mys
  Plys jest projektem słowackiej wokalistki i basistki Katki Żilowej, ktora z Bratysławy, przez Pragę dostała się do Ostrawy, gdzie wraz z Katką Kucharową i Tomaszem Kotherą spełniła swoje marzenie o własnej kapeli. Razem grają coś na kształt folku, ale na prożno oczekiwać w nim romantyzmu lub melancholii.
  Albo i Nie... bez rymu
  To nie jest zwykły zespoł. Rzadko spoźnia się na proby.
  Lubi popijać herbatę malinową z kilkoma łyżeczkami cukru w trakcie pracy, modli się przed probą i wcale nie po to, by się nie pozabijać. Twierdzi, że gra muzykę, ale nie jest w stanie powiedzieć jaką. Na koncertach nie skacze, ale dużo się śmieje. I choć na ogoł poukładany, czasem bywa niegrzeczny. Chłopcy tak mają.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]