Wybierz region

Wybierz miasto

  Agressiva 69, Holew, The Proof

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  18:00 Sobota, 28 kwietnia

  • 30zł

  Kultowa już AGRESIVA 69 na deskach RED&BLACK a w składzie koncertu także artysta HOLEW, zespoł THE PROOF

  AGRESIVA69
  Ten industrialno-rockowy band wydał unikatowy krążek z coverami "Republiki", zaaranżowanymi w całkiem nowej odsłonie, zatytułowany „REPUBLIKA 69” (płyta została nominowana do Fryderyka 2012, w kategorii "Album roku - muzyka alternatywna").
  Ale "AGRESSIVA 69", to nie tylko covery legendarnego zespołu. Oprocz płyty „REPUBLIKA 69”, ktora jest swoistym hołdem dla grupy, w 2011 ukazał się inny album bandu, „UMMMET” - ambientowy eksperyment, na ktory złożył się jeden, ponad czterdziestominutowy utwor.

  THE PROOF
  Koncerty The Proof to przedstawienia muzyczne bogate we wszelkiego rodzaju elementy typowo teatralne z kręgu horroru. W celu podkreślenia mrocznych, zawiłych i nierzadko schizofrenicznych tekstow utworow sięgają do symboliki śmierci, miłości i przemijania w poszukiwaniu sensu istnienia. Jak sami mowią o sobie: „Bez cierpienia nie byłoby nadziei, bez THE PROOF nie byłoby zapachu smutku, oto Nasz dowod, że jesteśmy i będziemy wśrod Was..."
  Założycielami zespołu byli: „Baton" (wcześniej śpiewający w malborskim zespole Dom Snow) oraz „Żaba", ktorzy nieprzerwanie od 2003 roku tworzą trzon The Proof, określając graną przez siebie muzykę jako "dada experimental gothmacabress". W latach 2003 – 2006 zespoł wydał płyty: "Pierwszy dotyk" oraz "Spacerując wśrod cieni". W roku 2009 własnym nakładem zespoł wydał płytę demo Szkice. W 2010 roku ukazała się płyta "Galeria złudzeń", wydana pod szyldem Bat-Cave Productions, a w roku 2015 ta sama wytwornia wydała koncertową płytę "Pająki i miłość".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]