Wybierz region

Wybierz miasto

  622 upadki

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Mała Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  19:30 Środa, 17 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  622 upadki – to kolejny z projektow choreograficznych Macieja Cierzniaka, z muzyką na żywo. Spektakl powstał w oparciu o powieść „622 upadki Bunga, czyli Demoniczna kobieta” Witkacego. Sztuka ma na celu wprowadzenie widza w sytuacje z życia wspołczesnej kobiety oraz ukazanie towarzyszących jej stanow poznawczych i emocjonalnych.

  Wszechstronność podjętej problematyki pozwala widzowi na ponadczasową refleksję a także czerpanie z estetyki tańca wspołczesnego, w czym pomagają tancerki: Sabina Delmaczyńska, Monika Małycha, Justyna Kędra, Zuzanna Skumiał, Magdalena Foik, Katarzyna Koziorz, Anna Raciok i Izabela Kura oraz muzycy: kontrabas – Łukasz Malok, akordeon – Jarek Wasilewski, saksofon i flet – Agata Chwoła (gościnnie na instrumentach perkusyjnych – Maciej Cierzniak).

  Czas trwania:
  30
  Reżyseria:
  Maciej Cierzniak
  Scenariusz:
  Stanisław Ignacy Witkiewicz
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]