Wybierz region

Wybierz miasto

  25. Międzynarodowy Festiwal DRUM FEST - dzień 11

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  19:00 Wtorek, 18 października

  Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny Drum Fes to największa i jedyna w swoim rodzaju wielodniowa impreza muzyczna skierowana do szerokiego grona melomanow dobrej muzyki, gdyż do udziału w festiwalu zapraszamy wybitnych instrumentalistow, gwiazdy światowej sceny muzycznej, przedstawicieli muzyki klasycznej, jazzowej, etnicznej, a także rockowej.

  Odbywający się rokrocznie jesienią festiwal na stałe wpisał się w kalendarz imprez kulturalnych wojewodztw opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego w formie szeregu koncertow, recitali solowych, warsztatow instrumentalnych oraz 2 konkursow perkusyjnych.

  PROGRAM DNIA: 18.10.2016

  Chorzow, Centrum Kultury
  Kinga Głyk Trio – koncert godz 19:00

  Kinga Głyk - jedyna w Polsce gitarzystka basowa prowadząca własny jazzowo-bluesowo-funkowy zespoł - stała się odkryciem krajowej sceny za sprawą debiutanckiego albumu "Rejestracja".
  Uważana jest za najlepsza polską basistkę młodego pokolenia i wschodzącą gwiazdę muzyki jazzowo –bluesowej. Ma za sobą ponad 100 koncertow w całym kraju i za granicą. Gra z wybitnymi muzykami polskiej sceny muzycznej. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 12 lat grając w rodzinnym GŁYK P.I.K TRIO ze swoim tatą Irkiem (znanym wibrafonistą i perkusistą) i bratem Patrykiem (perkusja).
  18 października w ramach XXV Międzynarodowego Festiwalu DRUM FEST zagra w Chorzowskim centrum Kultury. Jej tworczość podziwia ponad 15 milionow ludzi na kanale Bass Players United.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]