Gryf Wejherowo na inaugurację pokonał Błękitnych Stargard Szcz. [ZDJĘCIA, VIDEO]

Joanna Kielas
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński Fot. J. Kielas
Gryf Wejherowo na inaugurację sezonu pokonał Błękitnych Stargard Szczeciński. Wielka wygrana żółto-czarnych w pierwszym meczu tego sezonu! Na własnym boisku gryfici pokonali drużynę Błękitnych Stargard Szczeciński 2:1.

Gryf Wejherowo na inaugurację sezonu pokonał Błękitnych Stargard Szczeciński 2:1. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Daniel Ciechański (już w 19 minucie gry). Na odpowiedź rywali nie trzeba było długo czekać. Jeszcze w pierwszej połowie, w doliczonym czasie gry gola zdobył Przemysław Brzeziański.

W 70 minucie gry gryfici stanęli przed kapitalną szansą na zwycięstwo - piłka trafiła w słupek bramki. Kibice mieli jednak pole do radości 5 minut później - do bramki celnie strzelił Robert Chwastek. Oba zespoły miały okazję na większą ilość bramek, a ostatecznie o jedną więcej sytuację strzelecką wykorzystali żółto-czarni.

Gryf Wejherowo: Lelen – Brzuzy, Nadolski, Dampc (46. Szur), Klimczak – Czychowski (57. Wicon), Łysiak, Kolc, Mońka – Chwastek (89. Górski), Ciechański (68. Marczak).

Błękitni Stargard Szczeciński: Wróbel – Baranowski, Liśkiewicz, Szymusik (88. Pluta), Lisowski – Czapłygin (81. Karmański), Fadecki (53. Więcek), Gutowski, Kazimierowicz – Brzeziański, Magnuski (64. Flis).