Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAgata

Katowice

Zróbmy razem dobry film!

2013-11-15 09:46:54

Jesteśmy zgraną grupą młodych ludzi, którzy chcą udowodnić iż, powiedzenie "chcieć to móc" nie jest jedynie banalnym frazesem. Dlatego przedstawiamy Wam projekt filmu średniometrażowego "Dzień wstaje. Ja upadam." Chcemy, żeby to był nasz wspólny film, gdzie każdy będzie miał wpływ na jego losy i wartość. Już na samym etapie scenariusza, nasz film spodobał się kilku wybitnym aktorom, którzy zdecydowali się pomóc w jego realizacji (m.in. Jan Peszek, Piotr Cyrwus, Adrian Wajda czy Ania Janik).

Sam film to nieco mroczna historia, której akcja toczy się w niedalekiej przyszłości. Jest to mieszkanka dramatu, science-fiction oraz filmu detektywistycznego. Zaś głównym motywem filmu jest podejmowanie walki o normalne, ludzkie życie w świecie spowitym całkowitym chaosem. Sam film będzie realizowany w angielskiej wersji językowej.

W czym jednak tkwi problem? Otóż, mimo, że znaleźliśmy kilku kluczowych sponsorów (np. 24MEDIA film production, Miasto Chorzów, czy Instytucja Kultury Katowice - Miasto Ogrodów), oraz mimo, że cała nasza ekipa filmowa działa za darmo (w niektórych wypadkach pół-darmo), to środki, które do tej pory uzbieraliśmy nie pozwalają nam na ukończenie produkcji.

Skorzystaliśmy ze wsparcia portalu Polak Potrafi i tam zbieramy fundusze na ukończenie naszego projektu: http://polakpotrafi.pl/projekt/dzien-wstaje-ja-upadam.
To właśnie tutaj możecie nas wspierać. Każdy grosz ma znaczenie, oraz każdy, chociaż minimalny rozgłos może pomóc nam w zebraniu pozostałej kwoty potrzebnej do ukończenia naszego filmu. Co dostaniesz w zamian? Wizyta na planie filmowym, autografy gwiazd, imienne zaproszenie na premierę filmu, czy podziękowania w napisach końcowych to tylko niektóre z niespodzianek, które przygotowaliśmy dla osób, które postanowią nam pomóc.

Nie zwlekaj - zróbmy razem dobry film! :)

Odwiedź stronę projektu: http://polakpotrafi.pl/projekt/dzien-wstaje-ja-upadam?utm_source=index
Odwiedź nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/dzienwstajejaupadam2013
Zobacz teaser:

Jesteś na profilu Agata - stronie mieszkańca miasta Katowice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj