Centrum Edukacji Zawodowej  "Silesia"

avatarCentrum Edukacji Zawodowej "Silesia"

Chorzów
Kursy energetyczne SEP,Kurs operatora żurawi HDS, Kurs operatora suwnic, Kurs operatora wózków widłowych

Kurs operatora wózków widłowych

2012-11-26 21:38:21

Kursy operatorów wózków jezdniowych silnikowych wraz z wymianą butli LPG. Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia operatora wózków unoszących, podnośnikowych.

Prowadzimy także kursy operatorów wózków unoszących prowadzonych (tzw "paleciaki"),
a także wózków platformowych.

Zajęcia na kursie składają się z dwóch części:

1. Część teoretyczna, podczas której uczestnicy poznają przepisy prawa, zasady bhp podczas obsługi wózków jezdniowych, a także rodzaje, budowę i zasadę działania wózków silnikowych.
W zakresie materiału jest także bezpieczna wymiana butli LPG.

2. Część praktyczna, gdzie kursanci nabywają praktycznych umiejętności kierowania wózkami jezdniowymi,
uczą się manewrowania wózkiem, zdejmowania i układania ładunku, a także zapoznają się z czynnościami operatora przed rozpoczęciem pracy i po jej zakończeniu.

Po zakończeniu kursu, na podstawie §6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. uczestnicy otrzymują stosowne zaświadczenia, uprawniające do obsługi wózków jezdniowych spalinowych i elektrycznych,
a także do wymiany butli gazowych LPG.

Jesteś na profilu Centrum Edukacji Zawodowej "Silesia" - stronie mieszkańca miasta Chorzów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj