Jaka jest jedna z największych atrakcji w Parku Ślaskim? To oczywiście ZOO. Chorzów może się pochwalić ogrodem zoologicznym, które było odwiedzone w tym sezonie przez prawie 300 tys. osób. Poznaj cennik, dojazd, godziny otwarcia i opinie o zoo.

ZOO, Chorzów: Poznaj cennikBilet normalny od poniedziałku do piątku kosztuje 12 zł, za ulgowy w te same dni zapłacimy 6 zł. W soboty, niedzielę i święta dorośli zapłacą 15 zł, a dzieci 8 zł.

Możliwy jest również zakup biletu rodzinnego, z którego mogą skrzystać dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci powyżej trzech lat. W tygodniu zapłacimy za niego 30 zł, a w weekend 38.

Istnieje możliwość kupienia rocznego biletu wstępu. Dla jednej osoby to koszt 80 zł.

W każdą środę emeryci i renciści mogą wejść do ZOO, Chorzów za 3 zł.

ZOO, Chorzów: Dojazd


ZOO znajduje się w Parku Śląskim, w jego centrum.

Samochodem możemy wjechać jadąc od ul. Złotej i skręcając w promenadę Generała Jerzego Ziętka.

Jeśli jedziemy komunikacją miejską, to należy wysiąść na przystanku WPKiW Śląski Ogród Zoologiczny, przy dużej rzeźbie żyrafy.

ZOO, Chorzów: Godziny otwarcia


ZOO, Chorzów czynny jest przez cały rok od poniedziałku do niedzieli.

Od maja do września, podczas sezonu możemy je odwiedzać od godz. 9 do 19, kasy otwarte są do godz. 18.

Od listopada do marca ZOO, Chorzów czynne jest od godz. 9 do 16. Kasy otwarte są do godz. 15.

W kwietniu oraz październiku otwarte jest trochę dłużej. ZOO, Chorzów w dni robocze zwiedzać możemy od godz. 9 do 17. Kasy czynne są godzinę krócej. W soboty i niedzielę natomiast zwiedzanie trwa do godz. 18, a kasy otwarte są do godz. 17.

ZOO, Chorzów: Jakie są Wasze opinie na jego temat? Jakie zwierzęta oglądacie najchętniej, a których jeszcze brakuje? Największa atrakcja to zawsze ZOO. Chorzów na tym zyskuje? Komentujcie!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!