Złodzieje zatrzymani w Chorzowie Złodzieje zatrzymani w Chorzowie

Złodzieje zatrzymani w Chorzowie: mężczyznom z plecaków wypadała... kawa (© arc)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Złodzieje zatrzymani w Chorzowie. Już po kilku minutach dwóch złodziei wpadło w ręce policji. Prace funkcjonariuszom zdecydowanie ułatwił łup, który rabusiom wypadał z plecaków. Były to paczki kawy, skradzione z pobliskiego marketu w Chorzowie Batorym.

Złodzieje zatrzymani w Chorzowie

Niedługo trwał pościg za uciekającym 21-letnim sosnowiczaninem i jego 23-letnim kolegą z Tarnobrzega, którzy w wczoraj wieczorem włamali się do jednego z marketów w Chorzowie Batorym.

Policjanci z katowickiego oddziału prewencji, którzy patrolowali wczoraj ok. godz. 19 rejon ul. ul. 16 lipca, zobaczyli dwóch uciekających mężczyzn, którym z plecaków wypadały... paczki kawy. Funkcjonariusze ruszyli za nimi w pościg i po kilku minutach zatrzymali ich.

Złodzieje zatrzymani w Chorzowie. Z plecaków wypadały im... paczki kawy

Szybko ustalili, że wypadająca kawa z plecaków była łupem, skradzionym przez mężczyzn z pobliskiego marketu.

Teraz za kradzież sosnowiczaninowi grozi do 5 lat więzienia, a jego starszemu koledze - 7,5 roku, ponieważ przestępstwo popełnił w warunkach recydywy.

Kryminalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!