Już jest! Z małym opóźnieniem, ale wreszcie się go doczekaliśmy. W województwie śląskim śnieg zaczął padać 7 grudnia. Oficjalnie potwierdzamy: Zima 2013 się rozpoczęła.

Zima 2013: Śnieżyce w całym województwie


Śnieg pada od rana. W większej części województwa nie topnieje, tylko pokrywa ulice, chodniki i trawniki białym puchem.

Uwaga, jest ślisko!

Do godz. 20 przewidywane są w woj. śląskim zawieje i zamiecie śnieżne. Mają wystąpić głównie w Beskidzie Śląskim i Żywieckim - ostrzega IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie.


Zrób zdjęcie pierwszego śniegu i wyślij je do nas:

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Adam (gość)

Cześć Wszystkim

Znalazłem nową stronke z doładowaniami telefonu za-darmo.
Pamiętajcie tylko jeden numer = jedno doładowania.

LINK - http://tiny.pl/qgfg1

Chcesz dowiedzieć się gdzie są twoi znajomi/rodzice/dzieci ?
To nic trudnego wystarczy wejśc w link poniżej i wypełnić pola.

LINK - http://elokalizacja.com.pl/8pso

Kino Tomali (gość)

Najgorzej było na DTŚ !!! Gdy padało to nie było tam nawet jednej piaskarki. Kpina są wyświetlacze informujące ,że droga jest śliska.W Chorzowie jest tak zawsze. Serial "Klęska" - odcinek 299 - nowy sezon.

Andrzej (gość) (wiosna)

Ocieplenie? Tylko w parku bez tradycji. Jak pochodziś kilka razy wokół ronda w Michałkowicach ocieplisz się niewątpliwie. Gdyby piorón trzasnął w któregoś z drewnianych straszydeł - Skarbników, to ciepło byłoby jak w lipcu.

bumbang (gość) (Marcin)

pamietaj,ze nie kazdy posiada sweterka,niektorzy hołduja prostej zasadzie,ze przedni naped jest dla dziewczynek i nigdy nie wsiądą do takiego auta