W najbliższą niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 23. W tym roku pieniądze będą zbierane dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. Oprócz chodzących z puszkami wolontariuszy, w wielu miastach organizowane będą także różne kwesty, imprezy, koncerty i inne atrakcje towarzyszące finałowi. Zobaczcie, co i gdzie będzie się działo!


WOŚP

Komentarze (111)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Do złotego dziecka milicji (gość)

POruchani mają ostatniego KODomite złote dziecko oficera milicji czerwonego guru w POstaci Owsiaka który odpali dolę na ratowanie demokracji . Milicja ma zawsze rację !! Owsiak przywiązał chore dzieci do maszyn oblężniczych , to jest Taktyka Jurka wszystkie zaistniałe kanty chować za chorymi dziećmi. Milicyjna gnida !!

MichaL (gość)

Kolego, apropos tej drugiej strony medalu. Nie interesuje mnie prywatne życie Pana Owsiaka, jednak to co robi w sprawie doposażenia szpitali to wielka sprawa. Szpitale kupując dziś sprzęt w oparciu o ustawę o zamówieniach publicznych, zawsze cena ma decydującą rolę i czasami ten sprzęt to jest niskiej jakości. Zaś Orkiestra kupuje sprzęt z najwyższej pułki i dobrzy specjaliści którzy w zespole o tym decydują mają na czym pracować jak nas leczą. To że podczas tak dużej masowej akcji może się coś zdarzyć co jest naganne, nie może przesądzać o jej słuszności - tam gdzie drwa rąbią drzazgi lecą. Ja bardzo często słyszę, że ktoś co coś robi ma" brudne ręce", to mówię że tak, dziwił bym się gdyby ten co nic nie robił miał brudne ręce.

ali (gość) (Jan)

Skurw.... Jak twoje dziecko lub wnuk, wnuczka trafią na ojom to nie podłączaj go do aparatury zakupionej przez orkiestrę. I daj to lekarzowi na piśmie. I czekaj co z tego wyniknie gupi ciulu.

Jan (gość) (Ala)

NIe chcesz - nie dawaj. Ale jeśli twoje dziecko, wnuczek, wnuczka trafi na ojom, to nie zgódź się na podłączenie go do aparatury zakupionej przez Orkiestrę. Daj to lekarzowi na piśmie. Wtedy będziesz miała spokojne sumienie.

Porządkowy :I (gość) (Michał)

Michale medal ma dwie strony, więc warto zobaczyć tę drugą, czy jest równie piękna jak mówi właściciel...

Idea WOŚP-u jest szlachetna co do tego nie ma wątpliwości, tyle tylko że dyrygent nie jest do końca taki złoty jak go przedstawiają usłużne media i jego obrońcy.

Michał (gość)

Nieudacznicy zawsze wszystko krytykują - ten typ ludzi tak ma. Zamiast krytykować jałowo tak jak to robi Posłanka Pawłowicz - to ta Pani co je na sali sejmowe, lepiej przedstawić swoje dokonania, które są lepsze od dokonań Pana Owsiaka. I wtedy ja taką krytykę rozumię. Sam takich dokonań nie mam więc wspieram jak mogę Orkiestrę.

To może to zainteresuje? (gość)

http://niepoprawni.pl/blog/lospolski/po-chce-sprzedac-polskie-lasy

Zobacz (gość)

http://www.kontrowersje.net/niewa_ne_ile_owsiak_zbierze_wa_ne_w_jaki_spos_b_40_50_milion_w_wyda

Ala (gość)

mieszkaniec: oprawa tej hucpy to koszt wielokrotnie przekraczający to co zebrane.(150mln? 200?). Gdyby to dali bezpośrednio na szpitale, to takiego sprzętu było by 100 razy więcej! I nikt mnie nie przekona, że nie mam racji!

Jan (gość) (mieszkaniec)

Fantastycznie,ze masz wspaniale i wyksztalcone dzieci i cudowna rodzina.Masz jeszcze jedna rzecz-klapki na oczach,jak je zdejmiesz to zobaczysz o co chodzi,ale na pewno nie o zazdrosc

mieszkaniec (gość)

ala mnie sie wydaje ze jestes stara niespełnioną kobietą-WOSP majuz ok 10 mlnzlotych i mnie to cieszy ze iles tam dzieci zostanie szczesliwie uratowanych a ty? ciebie zżera zazdrość ,zlość ze nie mozesz byc szczesliwa.Popatrz na te rozesmiane buzie wolontariuszy-ich to cieszy aty co? siedzisz w domu i narzekasz ze innym moze byc lepiej.Ty nigdy nie bedziesz szczesliwa a ja jestem.Wiesz dlaczego?nikomu nie zazdroszcze niczego mam wspaniala rodzine,wyksztalcone dzieci a ty co masz?masz problem bo sie zastanawiasz ile na tym zarobi Owsiak.Niech zarobi nawet jak uratuje tylko 1 male dziecko lub jednego starszego czlowieka

Ala (gość)

mieszkaniec: To ty podaj swoje dane. I zdjęcie też mile widziane. Jestem ciekawa jak wygląda zaprogramowany, oszołomiony typ człowieka. Zawsze mnie interesowało, co takiego mają w sobie niektórzy ludzie, że aż tak lubią być robieni w bambuko. I co niesamowite, jeszcze się z tego cieszą!!!!!!!

mieszkaniec (gość)

zagorzali przeciwnicy WOSP miejscie odwage i podajcie swoje dane zeby wszyscy wiedzieli kim jestescie