Przed nami nowy sezon w Śląskim Wesołym Miasteczku. Otwarcie już 28 kwietnia. W tym roku szykują się zupełnie nowe atrakcje. Na czym poszalejemy w lunaparku? Wesołe Miasteczko Chorzów zaprasza.

Komentarze (80)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

L.W. (gość) (gość2)

Dodatkowo płatny jest quad. O ile dobrze pamiętam to 5zł za 3 min. lub 10zł za 5 min (bardziej opłaca się 2x3 min). 35zl to podstawowy bilet, a aby móc skorzystać z 4 dodatkowych urządzeń extreme musisz kupić bilet za 45zł

L.W. (gość) (marta)

Nawet nie pytaj - byłem miesiąc temu i zapłaciłem za parking 21zł! Więcej tam nie pojadę, bo to rozbój w biały dzień!

mat (gość)

BEZPIECZEŃSTWO w parku chorzowskim, WPKiW, śląskim, oceniam na ZERO gwiazdek. Powód? Na terenie parku znajduje się stadnina koni TRIAL. W jej okolicy znajduje się m.in. boisko do piłki nożnej i huśtawki dla dzieci. Teren jest otwarty i ogólnodostępny. 10.07.2014 dwójka moich dzieci grała w badmintona na nieogrodzonym, nieoznaczonym jako wybieg dla koni boisku. W pewnym momencie ze stadniny został wypuszczony galopujący, 200 kilogramowy koń. Brakowało 0,5 metra do zabicia dzieci przez konia. Poprosiłem policję o pomoc w przymuszeniu zarządcy stadniny do ogrodzenia lub odpowiedniego oznaczenia terenu (chociażby tak jak w stadninie na Muchowcu). Policjanci, my i inni świadkowie zostaliśmy wyśmiani przez zarządcę stadniny, który miał świadomość niebezpieczeństwa, gdyż żona zarządcy tuż przed wypuszczeniem konia zabrała swojego kilkuletniego syna z boiska. Dziś kontaktowałem się z różnymi instytucjami utrzymywanymi z naszych podatków: straż miejska, sanepid, PIP, urząd miasta Chorzów, urząd marszałkowski. Wykonałem ze 30 telefonów z prośbą o pomoc w przymuszeniu zarządzającego lub właściciela do oznaczenia terenu aby ludzie mieli świadomość, że są na terenie stadniny. Wszystko na nic, nikt nic nie zrobi. Co innego jakby dziecko zginęło. Unikajcie tego miejsca.

dośka (gość)

Odwiedzam miasteczko średnio co 3 lata.Z roku na rok coraz mniej atrakcji,mało karuzeli,wszystko stare a ceny coraz wyższe.Kolejki do karuzel metrowe-tragedia.Tyle zbierają kasiury, ciekawe co z nia robią?

wiórka (gość)

Jedziemy 18.07.2013... po chyba 20 latach:) jest pewne ryzyko jak widzę po komentarzach ale może mój czterolatek będzie się cieszył

Endorfina (gość)

Witam.
W tym roku pierwszy raz pojadę tam po rocznej przerwie..
Mam pytanie do tych, którzy już byli w 2013
ta nowa karuzela już jest tam co jest wliczona w ten bilet za 45zł?
i czy oprócz niej jeszcze jakieś inne nowe są?
dziękuję z góry.

mateusz (gość)

Chciałbym jeszcze dodać, że byłem z reklamacją u szefa w biurze, rzucając mu to na stół, żądając zwrotu gotówki, Dostałem odpowiedź że kasy mi nie zwróci, a reklamację mogę składać na piśmie i czekać do 3 tygodni na odpowiedź. Przypomniała mi się scena o hydrauliku z kabaretu "Dudek"(Kobuszewski, Gołas, Michnikowski) - nie bądź Pan rura, nie pękaj Pan.

mateusz (gość)

Uwaga na kiełbasę z grilla, którą podają pracownicy "Silesia Catering"! 7 lipca ok. 16:00 miałem nieprzyjemność kupić sobie kiełbasę z grilla w restauracji mieszczącej się w budynku "Rura parku". Zanim ją zamówiłem zapytałem obsługę jaką kiełbasę sprzedają - powiedzieli mi, że firmy "H.A.M.". Niestety, kiedy odbiera się porcję podawana jest najtańsza kiełbasa z Auchan (ta z zielonym kciukiem do góry), w której znajdują się zmielone wymiona, nozdrza, skóra oraz gałki oczne! A to wszystko za 9 zł! Kiedy zwróciłem uwagę, że nie to zamawiałem, obsługa stwierdziła, że tamta kiełbasa już się skończyła. To skandal - nie dość, że punktów gastronomicznych jest stanowczo za mało i na posiłek trzeba czekać czasami ponad godzinę, to w pogoni za kasą oszukują klientów i wciskają ludziom dziadostwo do jedzenia!

Kadsaaa (gość) (Magdalena Kuna)

No pierwsza osoba która mówi tu prawdę ! ; ) No obsługa nie za miła ale to szczegół przecież tam jedziemy żeby się świetnie bawić a nie na obsługę popatrzeć . ;D