Peleton Tour de Pologne przejechał ulicami Chorzowa podczas drugiego etapu z Tarnowskich Gór do Katowic. Kolarze przejechali ulicami Chorzowa już po raz trzeci. Mieszkańcy miasta wzięli natomiast udział w rekreacyjnym przejeździe. Zobaczcie zdjęcia.

Tour de Pologne w Chorzowie ZDJĘCIA
Łącznie kolarze mają do przejechania podczas całego Tour de Pologne, ponad 1144 kilometry w ponad 500 miejscowościach. Kolarze już po raz trzeci jechali ulicami Chorzowa, jednak tym razem trasa było nieco krótsza. Peleton nie jechał przez Klimzowiec. Strefa kibica zlokalizowana była placu Powstańców Śląskich.

Mieszkańcy Chorzowa przed przejazdem kolarzy Tour de Pologne wzięli udział w rekreacyjnym przejeździe. Kolumna wyruszyła spod parafii pw. św. Józefa o 13.35.

Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marta (gość) (tomaszek82)

To tak jak ze wszystkim. Kotala i jego pieski też zawsze wychodzą na czoło ( chcą być najważniejsi ale są za słabi i za g...i na to), mieszkańcy i miasto się liczą tylko oni. W tej chwili pozwolimy jeszcze Kotali i pieskom bawić się w najważniejszych i pierwszych, ale w 2018 roku podczas wyborów samorządowych to my mieszkańcy będziemy na czele peletonu i wskażemy gdzie jest miejsce Kotali wraz z pieskami.

tomaszek82 (gość)

Zauważyłem że w turdepolon najważniejsze są balony, tauron, samochody hundaia i dyrektor... ojciec dyrektor turu. Kolaże są gdzieś w tyle, a strefa kibica świeciła pustkami. Brawo WY