Sylwester 2013/2014 w Chorzowie

Sylwester 2013/2014 w Chorzowie - będzie pokaz sztucznych ogni

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jak będzie wyglądał Sylwester 2013/2014 w Chorzowie? Po raz pierwszy w sylwestrową noc wieża zegarowa chorzowskiego Urzędu Miasta rozbłyśnie blaskiem sztucznych ogni.

Pokaz rozpocznie się punktualnie o północy od odpalenia rakiet z balkonu ratusza. Ognie ustawione zostaną wokół wieży i wystrzelą równocześnie.

Kolejne rakiety odpalane będą na dziedzińcu wewnętrznym Urzędu Miasta. Aby pokaz był widoczny z innych części miasta ognie dobrano tak, by eksplodowały na dużej wysokości.

Okazuje się, że fajerwerki mają swoje konkretne nazwy. Większość z nich nawiązuje do roślin, bo po wystrzeleniu przypominają je swoim kształtem.

I tak w sylwestrową noc mieszkańcy Chorzowa na niebie będą mogli podziwiać m.in. piwonię, chryzantemy, dalie czy wierzby. Pokaz potrwa około 10 minut. W tym czasie wystrzelona zostanie blisko tona masy pirotechnicznej.

Sylwester 2013/2014 w Chorzowie. Jakie imprezy?


Pokaz fajerwerków to nie jedyna atrakcja sylwestrowej nocy. Jak co roku chorzowskie instytucje kultury przygotowały bogaty program. Teatr Rozrywki zaprasza na koncert sylwestrowy, który w tym roku zatytułowano Powtórka z "Rozrywki". Chorzowskie Centrum Kultury organizuje "Wiedeński Sylwester", a Starochorzowski Domu Kultury zabawę sylwestrową z muzyką na żywo. Natomiast MDK Batory organizuje wielki bal.
∨ Czytaj dalej

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dDd (gość)

Sylwester na rynku w Chorzowie był najlepszy !!! Zawsze sie ta ludzie dobrze bawili i pełno znajomych było, aż szkoda że go nie robią ;/

Blaszczuuu (gość)

Cieszcie sie ze bd chociarz pokaz sztucznych. A najebac to sie mozna w domu.

tomii (gość)

DOBRZE ZE NIE BEDZIE SYLWESTRA PIJACY W DOMACH PIC .MY PORZADNI OBYWATELE CHORZOWA NIE CHCEMY ,PLACIC PODATKOW ZA CHAMSTWO I DARMOZJADOW KTORZY ROZRABIAJA NISZCZA SMIECOM ,ZYGAJA BUTELKAMI ZUCAJA NIE CHCEMY SYLWESTRA W CHORZOWIE :)

Alicja (gość)

Super pomysł! (z pokazem ogni sztucznych). Całe szczęście, że nie ma tzw. sylwestrowej imprezy na Rynku, gdzie "bawiła się" cała pijana patologia i wyła chamsko nawet w trakcie składania życzeń przez władze miasta. Tak byłam tam! Z obowiązku!

CHORZOWIANIINKA (gość) (MESKA BITCH )

COOOOOOO NO CHYBA COS NIE TAK Z TWOIM MYSLENIEM Z DZIECMI SIE CHODZIŁO NA SYLWESTRA NA RYNEK I ZAWSZE BYŁAM CO ROKU I NIGDY NIE WIDZIAŁAM TAM ZADNEGO NARKOMANA Z STRZYKAWKA W RENCE A TO ZE PIJANI TO CHYBA NORMALNE W SYLWESTRA W KATOWICACH JAKOS JEST ZABAWA A TAM POWINNI WŁASNIE PATRZEC NA NARKOMANÓW ........ TY CHYBA JESTES NACPANY ALBO NACPANA JAK TAK PISZESZ GUPOTY

CHORZOWIANIINKA (gość) (Chorzowianin)

OJ TAK TRZEBA GO WYKURZYC BO ON NOSZCZY CHORZÓW I LUDZI KOPEL BYŁ JAKI BYŁ ALE WSZYSTKO SIE DAŁO ZAŁATWIC I ZAWSZE BYŁA IPREZA SYLWESTROWA

CHORZOWIANINKA (gość)

to jest chamstwo zawsze był sylwester na rynku a teraz niema co za prezydent wogóle nie daje radosci chorzowianinom w niczym sAME PROBLEMY W ZAŁAYTWAINIU UTRUDNIENIA DLA MŁODYCH LUDZI STARAJACYCH SIE O MIESZKANIA I O WSZYSTKO I TERAZ JESZCZE ZAL MU KASY NA ZABAWE WSTYD

Chorzowianin (gość)

NO COZ W KAZDYM MIESCIE SYLWESTR W cHORZOWIE DRUGI RAZ Z RZEDU NIC ALE NA SZCZESCIE WNET SA WYBORY I WROCI DO RATUSZ PAN kOPEL A POSRANYM PEOWCOM MOWIMY SPADAC NA MARSA

Spiker (gość) (MESKA BITCH )

...pan chyba jest radnym,co się boi żeby na "dietę"w kasie miejskiej nie brakło pieniędzy i dlatego w Chorzowie nie będzie plenerowego SYLWESTRA.

Shi (gość)

To, że oficjalnie tego sylwestra na rynku nie będzie, nie oznacza, że samemu sobie go tam nie można zrobić. Pan wódki nie pije w sylwestra? A po drugie narkomania? Od kiedy wszyscy ludzie są narkomanami? Proszę nie generalizować.

MESKA BITCH (gość)

SUPER ZE NIE BEDZIE SYLWESTRA NA RYNKU W CHORZOWIE .JAK KTOS SIE CHCE BAWIC TO NA IMPREZY PRYWATNE ALBO DO LOKALI .RYNEK CHORZOWSKI NIE JEST DO PATALOGII PICIA WODKI I NARKOMANOW ITP .