Wczoraj zaczęło się komunikacyjne zamieszanie. Z powodu wyburzania mostu na alei Bojowników o Wolność i Demokrację w Chorzowie Batorym inaczej kursują tramwaje nr 7, 17 i 20 oraz autobusy nr 98, 165 i 663.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj zaczęło się komunikacyjne zamieszanie.


Z powodu wyburzania mostu na alei Bojowników o Wolność i Demokrację w Chorzowie Batorym inaczej kursują tramwaje nr 7, 17 i 20 oraz autobusy nr 98, 165 i 663. "20" jeździ do przystanku Chorzów Batory Zajezdnia. Stamtąd do ratusza jeździ zastępczy autobus T20. Zmieniają się też godziny odjazdów tramwajów 7 i 17. Autobusy nr 98, 165, 663 i T20 jeżdżą ulicami Armii Krajowej, Wita Stwosza i Racławicką.

Przystanek Chorzów Racławicka znajduje się przy ul. Wita Stwosza (w rejonie parku) - komunikacja zastępcza T20 dodatkowo obsługuje przystanek przy ul. BoWiD. W kierunku pętli autobusowej w Batorym autobusy linii nr 98, 165, 663 obsługują przystanek Chorzów Batory Dworzec.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!